Rozšířené vyhledávání
Webkatalog - místo pro Vaše odkazy

Průmyslová výroba a stroje

Kategorie internetové obchody a produkty - průmyslová výroba a stroje je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti internetové obchody a produkty - průmyslová výroba a stroje.
 

Ausrüster für die Elektronikfertigung, ESD, EGB, EPA, ESDS, Systeme Gegen Elektrostatik, Verpackungen, Lagersysteme, Transportsysteme, Werkzeuge, Maschinen, Montageausrüstung, Montagezubehör, Löttechnik, Entlöttechnik
http://www.abetec.biz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 20, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Naše společnost Vám nabízí kvalitní pružné spojky RATHI. Slouží k přenosu kroutícího momentu z hnacího stroje na hnaný stroj a výrazně tlumí otřesy a chvění, které vznikají při provozu zařízení.
http://www.k-h.cz/pruzne_spojky_rathi.html
(Kliknutí: 1; Přidáno: Feb 23, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Na našich stránkách najdete kvalitní domácí vodárny, které jsou vhodné pro mnoho aplikací. Naše domácí vodárny se skládají z motoru, čerpadla, tlakové nádoby a řídící jednotky. Vyznačují se tichým provozem a snadným ovládámín.
http://www.k-h.cz/vodarny.html
(Kliknutí: 0; Přidáno: Feb 23, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nabízíme Vám lehká a kompaktní kalová čerpadla za skvělé ceny. Specializujeme se na prodej čerpadel a svým zákazníkům vycházíme maximálně vstříc. Kalová čerpadla jsou vhodná na systémy odpadních vod, na septiky, na odčerpání odpadních vod z budov a podobně.
http://www.k-h.cz/kalova_cerpadla.html
(Kliknutí: 0; Přidáno: Feb 23, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
V našem internetovém obchodě Vám nabízíme kvalitní ponorná čerpadla. Specializujeme se na prodej, servis a výrobu čerpadel. Nabízíme Vám například ponorná čerpadla s řezacím zařízením, ponorná čerpadla s velkým průtokem, ponorná čerpadla do vrtaných studní a mnoho dalšího. Stačí si jen vybrat.
http://www.k-h.cz/ponorna-cerpadla-hcp.html
(Kliknutí: 0; Přidáno: Feb 23, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Čerpadla - specializujeme se na výrobu, prodej a servis čerpadel. Můžeme vám nabídnout kalová čerpadla, ponorná čerpadla, vodní čerpadla, chemická čerpadla, horkovodní čerpadla a další čerpací techniku. Vše ve špičkové kvalitě a za přijatelné ceny.
http://www.k-h.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Feb 23, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Nabízíme špičkové ESD vybavení a antistatiku, určené do elektroprovozů, automotive, IC, IT. ESD nábytek, antistatický nábytek, esd náramky
http://www.antistatika.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 23, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Opravářské stanice pro SMD, BGA opravy a mikromontáž. Značky Martin SMT, Finetech, Termopro, Jovy, Hakko. BGA rework, SMD rework.
http://www.bga-rework.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 23, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Přehled optických nástrojů a přístrojů použivaných v oboru elektroniky a elektrotechniky. Použití mikroskopů a USB kamer ve výrobě elektroniky a automobilovém průmyslu. Trinokulární mikroskopy se používají v odděleních kontroly k záznamu neshodných výrobků. USB kamery značky Optilia model Flexia s příslušným objektivem využijete k jedinečné kontrole pájení BGA. Endoskopy pak ke kontrole nepřístupných míst.
http://www.optic.cz/mikroskopy/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 9, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Dodavatel strojů, nářadí, zařízení a materiálů pro elektronický průmysl (Weller, Hakko, Kirsten,Hios, Nejico, Quicher, Hakko, Mark-10, Optilia, MaaB, Treston, Mechatronika, Technoprint, IPC, Sony)
(pájecí vlny, pájedla, osazovací automaty, reflow, testovací systémy, pájení, osazování, antistatika, odsávačky, pájecí pasty, lepidla pro SMD, QFP, PLCC, in-circuit, odsávání zplodin, elektrické momentové šroubováky, ionizátory, esd židle, ergonomický nábytek, ergonomické židle, esd sáčky, esd pláště, odpájecí knoty, lupy, mikroskopy, dávkovače, dispenzery, pinzety, štípací kleště, pájecí hroty, optické systémy, AOI, opravy BGA)
http://www.abetec.cz
(Kliknutí: 4; Přidáno: Sep 16, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Mrk-10 měřiče síly a momentu. Přístroje Mark-10 slouží celé řadě průmyslových odvětví po celém světě, včetně lékařských, farmacie, automobilového průmyslu, textilního průmyslu, spotřebního zboží, letectví, potravinářství a nápojů, atd.
http://www.markforce.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Sep 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
CNC frézky, universální stolní frézky. Prodej i jako stavebnice. Vhodné do výroby.
http://www.abetec.cz/eshop/category/cnc-frezky-a-vrtacky1/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 12, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně


 Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?