Rozšířené vyhledávání
Webkatalog - místo pro Vaše odkazy

Řemeslnické a stavebnické služby

Kategorie služby - řemeslnické a stavebnické služby je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti služby - řemeslnické a stavebnické služby.
 

Stavební firma Profi-Stavby CB s.r.o. byla založena v roce 2014. Během působení firmy jsme se specializovali zejména na výstavbu rodiných domů, drobných staveb, rekonstrukci bytů a domů, montáž sádrokartonů a dalších zednických prací.

Zabýváme se také dopravou materiálů, provádíme výkopové, zemní a pokrývačské práce.
http://www.profi-stavbycb.eu/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jul 30, 2019) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Provádíme komplexní sanace vlhkého zdiva - izolace, hydroizolace, sanace zdiva, chemické injektáže zdiva, tepelně izolační a sanační omítky. Sanace vlhkého zdiva realizujeme již od roku 1996. Nabízíme komplexní zednické práce a výkopové práce.
http://www.sanace-zdiva-praha.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 31, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Naše společnost nabízí skvělé solární systémy, díky kterým si doma připravíte cenově výhodnou teplou vodu. Nabízíme kvalitní solární systémy od prověřených a solidních dodavatelů. Vše vám namontujeme a vysvětlíme. Dále nabízíme také tepelná čerpadla a mnoho dalšího.
http://www.moderni-vytapeni.cz/sluzby/solarni-systemy
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 22, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Naše společnost dodává kvalitní tepelná čerpadla, která ušetří až 75 % energie na vytápění. Tepelná čerpadla využívají jako zdroj energie zemské teplo. Dále nabízíme podlahové topení, centrální vysavače, nebo solární systémy. Vše za skvělé ceny.
http://www.moderni-vytapeni.cz/sluzby/tepelna-cerpadla
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 22, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Centrální vysavače - dodáváme a montujeme kvalitní centrální vysavače, díky kterým se váš úklid stane pohodlnější a snadnější. Tyto vysavače mají speciální filtr. Naše společnost dodává také tepelná čerpadla, solární systémy, podlahové topení a mnoho dalšího za skvělé ceny.
http://www.moderni-vytapeni.cz/sluzby/centralni-vysavace
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 22, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Podlahové vytápění - stránky, na kterých se dozvíte zajímavé informace o podlahovém vytápění. Naše firma dodává a montuje kvalitní podlahové vytápění za nízké ceny. Tento způsob vytápění je moderní a patří mezi nejvýkonnější systémy vytápění v současné době.
http://www.moderni-vytapeni.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 22, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Podlahové topení představuje v současné době jeden z nejvýkonnějších systémů vytápění. Toto vytápění je moderní a bude díky němu mít krásné teplo. Naše společnost vám podlahové topení dodá a také namontuje. Také vám poskytneme bezplatné poradenství.
http://www.moderni-vytapeni.cz/sluzby/podlahove-topeni
(Kliknutí: 0; Přidáno: Dec 22, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Kdo jsme.Jsme tým zkušených elektrikářů.Máme 20 let zkušeností v domech na největším bytovém družstvu v ČR, který má ve správě bezmála 22 000 bytových jednotek, 350 nebytových jednotek.
Provádíme domovní a bytové komplexní (rekonstrukce) elektroinstalace, elektromontáže, opravy, údržby bytových a nebytových prostor se zaměřením na domovní telefony (zvonky), kamerové a přístupové (čipy) systémy, led osvětlení, nové elektro rozvody a jiné elektrikářské práce, rozvody a systémy.Výsledkem našich prací jsou bezpečné a moderní elektroinstalace. Spolehlivé, elegantní a přesto levné digitální domovní telefony (zvonky) od Tesla Stropkov s mnoho funkcemi, bezúdržbové led osvětlení s úsporou až 90%. Používáme systémy které jsou lety prověřené s minimální poruchovostí a náklady na údržbu.Most, Litvínov, Meziboří, Bílina, Louny, Žatec, Postoloprty, Chomutov, Kadaň a jiná města .
Neváhejte nás kontaktovat jsme tu pro Vás.
http://www.nykoelektro.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Jul 21, 2016) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Stavař - zajímá vás, kdo je to stavař, co je jeho náplní práce a co všechno musí umět? Na našich stránkách vám prozradíme několik detailů o této profesi. Stavař může každý, pokud má ty správné schopnosti.
http://www.stavar.cz/
(Kliknutí: 1; Přidáno: Jul 14, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Provádíme kompletní stavby plotů z pletiva, zděných, dřevěných i plastových plotů a oplocení.
http://www.ploty-svehla.cz/
(Kliknutí: 0; Přidáno: Nov 29, 2015) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně


 Víte, že FM group nabízí velmi velmi levné parfémy s provotřídní kvalitou a dlouhou výdrží?